Misja Olmed

olmed_misja

OLMED – droga do zdrowia i urody.

Nasza misja:

Mamy świadomość, iż działamy w najważniejszym obszarze funkcjonowania człowieka jakim jest jego zdrowie. W celu poprawienia stanu zdrowia naszych pacjentów oraz podnoszenia komfortu ich życia, naszym priorytetem stało się dostarczanie w szerokim zakresie, usług medycznych o najwyższej jakości. Czujemy wagę naszych poczynań i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.
Każdego dnia budujemy naszą pozycję i wzbogacamy cenne doświadczenia pracując z Pacjentami i dla Pacjentów. Wiemy jak ważne jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia w każdym wieku i jak to determinuje życie człowieka. To zaufanie obecnych i przyszłych Pacjentów ma dla nas ogromną wartość i jest zachętą i motorem do dalszych działań.

Misje tą realizujemy poprzez wyznaczone cele:

  • ciągły rozwój personelu, podnoszenie jego kwalifikacji i zaangażowania,
  • poszerzanie wachlarza usług medycznych, asortymentu leków, sprzętu medycznego oraz dermo-kosmetyków zgodnie z rozwojem medycyny i potrzebami pacjentów,
  • zwiększony dostęp do naszych placówek (otwieranie Przychodni i Aptek w nowych lokalizacjach oraz w Internecie)
  • dokładanie wszelkich starań aby nasze usługi były najwyższej jakości pozostając konkurencyjnymi na rynku (negocjowanie z kontrahentami najniższych cen dla pacjenta)